KONST / Litografier / Serigrafi 11085383
nr 1108 5383
Serigrafi
Efter Andy Warhol, Sunday B Morning, bladets mått: 90x90
Kondition: löst blad slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 maj 2017
kl 18:21:54
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)